Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
112 postów 67 komentarzy

Prezes Kaczyński zamyka smoleński front walki o "prawdę"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jest żenujące i śmieszne zarazem, gdy lider partyjny oznajmia co podkomisja "ekspertów" Macierewicza powinna oznajmić w swoich wnioskach. I pokazuje jednocześnie polityczno-propagandowe założenia takiej komisji.

 

 

Nie wiemy, co było powodem smoleńskiej katastrofy – tak można nazwać „wytyczne” Jarosława Kaczyńskiego dla smoleńskiej podkomisji Macierewicza. Jego słowa w wywiadzie z okazji gali na 25-lecie Gazety Polskiej nie pozostawiają wątpliwości:”

„Musimy czekać i nie możemy podejmować żadnych pochopnych decyzji, lepiej powiedzieć, że pewnych rzeczy nie da się ustalić, niż ustalać je z ryzykiem. Jestem zdecydowanym zwolennikiem takiej postawy

Dosyć to zresztą żenujące i śmieszne zarazem, gdy  lider partyjny oznajmia co podkomisja "ekspertów" Macierewicza powinna oznajmić w swoich wnioskach. I pokazuje jednocześnie polityczno-propagandowe założenia takiej komisji.
Zaprezentowane stanowisko teoretycznie kładzie kres buńczucznym zapowiedziom Antoniego Macierewicza o zamachach potwierdzonych przez „poważnego” eksperta pana Taylora, który jeszcze w ubiegłym tygodniu mówił o wybuchach na skrzydle TU-154. Prezes Prawa i Sprawiedliwości dodaje co prawda:
Jedno wiemy na pewno: komisja Anodiny nie miała racji” (a w domyśle również komisja Millera), ale jak da się logicznie powiązać BRAK WIEDZY Prezesa co było przyczyną katastrofy z twierdzeniem, że wnioski komisji Millera nie są prawdziwe to już tylko pan Prezes potrafi zrozumieć.

Wieloletnie wmawianie nieprawdopodobnych i nieudowodnionych teorii eksplozyjno-wybuchowych dobiega końca. Marsze smoleńskie już niedługo również przejdą do historii, gdyż liczba ich zwolenników zmniejsza się, a pamięć o katastrofie będzie upamiętniana pod smoleńskimi pomnikami na placu Piłsudskiego. Siedmioletnie badania komisji, podkomisji, polskich ekspertów wykruszających się w miarę prezentowania, co najmniej wątpliwych naukowo teorii, odejdą do lamusa. Zwolennicy zamachów będą oczywiście wierzyć w swoje teorie a brak dowodów przedstawiać, jako „dowód”, ale tak jest ze wszystkimi spiskowymi teoriami.

Ograniczanie „frontów” walki staje się na tym etapie celem rządowej partii. Polska ze swoją walką przeciwko wszystkim staje się coraz bardziej Izolowana na arenie międzynarodowej. Widocznym i spektakularnym obrazem takiej sytuacji jest odwołanie PiS-owskiego polityka pana Czarneckiego z funkcji wice przewodniczącego PE. Rozreklamowany przez niego „polski szmalcownik” stał się gwoździem do trumny jego brukselskiej kariery. Głupota europosła jest tylko drobnym przyczynkiem do sposobu prowadzonej polityki historycznej, w której wielu w Europie i na świecie dopytuje się o wyjaśnienie, czym właściwie zajmowali się ci „szmalcownicy”.

 

KOMENTARZE

 • Ciekawe czym
  będą nas onanizowali przez następne tygodnie, i czy bydełko wyborcze się nie wq_wi.
 • dzis
  Szef MSZ J. Czaputowicz na spotkaniu z ambasadorem Rosji oświadczył, że nie widzi podstaw do dalszego przetrzymywania przez stronę rosyjską wraku samolotu rządowego, który rozbił się pod Smoleńskiem i oczekuje jego zwrotu.
  (PAP)
 • @Husky 17:13:59
  Przypomnę, że J. Kaczyński ani w jednej wypowiedzi nie obarczył za Smoleńsk Rosji. O czymś to świadczy.
 • @kula Lis 67 17:25:17
  Dlaczego JK miałby obarczac Rosję, jak On doskonale wie kto był sprawcą katastrofy smoleńskiej!!! Sumienie go gryzie, będzie jeszcze gorzej.
 • Przecież od samego początku było wiadomo
  że nikt, NIKT, nie zmierza do ustalenia prawdy,

  prawda nie jest nikomu potrzebna,

  dlatego, wszyscy biorący udział w postępowaniu, to albo współsprawcy, albo ich agentura.

  A większość, zwłaszcza uczonych z tytułami naukowymi, polskich durni, daje wiarę jednej lub drugiej stronie pozornego sporu.
 • @Wrzodak Z. 22:17:25
  Panie Wrzodak, więcej powagi,

  rozumiem pana rozgoryczenie, ale nie wal Pan w przeciwnika wszystkim, co masz Pan pod ręką.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930