Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
112 postów 67 komentarzy

Wypadek drogowy czyli jak państwo działa w kryzysie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Państwo chyba jeszcze działa. Po 1,5 roku będzie nowa „dobra zmiana” tym razem w newralgicznej instytucji mającej zapewnić bezpieczeństwo rządu, jego funkcjonariuszy, urzędów, zagranicznych głów państwa i zapraszanych ważnych gości.

 

 

 

 

Trzech stałych kierowców pani premier miało wolne i pancerne Audi prowadził czwarty, najmniej doświadczony. Kolumna 3 uprzywilejowanych samochodów pruła na niezłym gazie (50 km w około 30 minut) ale w miejscu wypadku tylko 50 km/h chociaż śladów hamowania nikt nie widział. PANCERNE Audi skasowane na drzewie aczkolwiek obok niego pusta przestrzeń (chodnik? ścieżka rowerowa?) niewykorzystana przez kierowcę. Samochody miały jechać na sygnałach świetlnych i dźwiękowych, ale okazuje się, że samochód pani Szydło ich nie używał a przerwa w konwoju wynosiła ok. 30 m, co jest podstawowym „grzechem” wykładanym na BOR-owskich szkoleniach.  Składającemu i podpisującemu zeznania młodemu kierowcy seicento należał się adwokat, ale policja ma inną wykładnię prawa i przekonywała go o czymś innym. Transportujący panią premier do szpitala helikopter musiał lądować przed Warszawą, bo paliwa brakowało, ale na szczęście pacjent nie był w stanie krytycznym.

Dowiadujemy się coraz więcej, ale nie od instancji rządowych mających obowiązek informować opinię publiczną o okolicznościach wypadku. Błaszczak, Bochenek, Mazurek, Kempa – każdy z nich podaje swoje interpretacje, każdy komentuje, że to wina poprzedniego rządu, wszyscy umywają ręce i zapowiadają, że teraz już na pewno będzie dobrze. Wszyscy spełnili swoje obowiązki nawet prokuratura rozpoczynająca dopiero w poniedziałek oficjalne dochodzenie i nikt właściwie nie poczuwa się do winy. Wszyscy życzą szybkiego powrotu do zdrowia pani premier i ta grzecznościowa formułka ma zastąpić kłopotliwe pytania. A jest ich coraz więcej.

Reforma BOR-u już się zaczęła. Wiceminister Zieliński już ma nawet nazwę NARODOWA SŁUŻBA OCHRONY i mówi: W tym roku ma zostać przyjętych co najmniej 300 nowych funkcjonariuszy. Biuro ma uzyskać prawo do czynności operacyjno-rozpoznawczych, aby lepiej rozpoznawać zagrożenia i skuteczniej działać. Od roku trwa naprawa”.Prawdopodobnie wyleci szef  Biura gen. Pawlikowski mianowany zresztą już przez PiS. Od 1 stycznia nie przychodzi do pracy, chociaż na zwolnieniu L4 też nie jest. BOR-em kieruje płk Kędzierski, były kierowca Jadwigi Kaczyńskiej i prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Polecony przez Jarosława Kaczyńskiego i zatrudniony, jako p.o. szefa tej instytucji, gdyż dobry szofer będzie umiał zapewnić odpowiednią ochronę państwowym notablom. Prawdopodobnie w myśl zasady BMW.

Państwo chyba jeszcze działa. Po 1,5 roku będzie nowa „dobra zmiana” tym razem w newralgicznej instytucji mającej zapewnić bezpieczeństwo rządu, jego funkcjonariuszy, urzędów, zagranicznych głów państwa i zapraszanych ważnych gości. Nie znamy jednak do dzisiaj zarzutów prokuratury w sprawie ubiegłorocznego wypadku prezydenta Andrzeja Dudy, sprawa karambolu z Macierewiczem spieszącym się na wręczanie nagrody Prezesowi jest w dalszym ciągu niejasna no i cotygodniowe dojeżdżanie do domu na weekend pani premier też się skomplikowało. Pan minister Błaszczak nad wszystkim pracuje, prokuratura pod kierownictwem Zbigniewa Ziobry ściga, oskarża i stawia zarzuty złodziejstwa i korupcji a BOR w dalszym ciągu kieruje pancernymi limuzynami.

Prezydent Duda wracał z nart, pani premier jechała do domu, minister MON musiał być na imprezie braci Karnowskich z „wPolityce”. Czy pośpiech był potrzebny? Czy postępowano zgodnie z procedurami? Czy zachowano podstawowe wymogi bezpieczeństwa w stosunku do najważniejszych osób w RP w instytucji podlegającej ministrowi Spraw Wewnętrznych? Czy minister Błaszczak jeszcze za coś odpowiada?

Dymisja ministra??
Hmmm, jeżeli tak to niestety serial „Ucho Prezesa” straciłby jednego z lepszych aktorów.

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Lepiej to już było , teraz będzie tylko śmieszniej . : https://www.youtube.com/watch?v=pQin85KN894
 • Tak TVN robi ludziom wodę z mózgu…
  PO domaga się raportu o stanie zdrowia PBS. Ja bym chciał poznać wyniki badań psychiatrycznych Niesioła i testów narkotykowych Nitrasa.Tylko czekać, jak kierowcę cienko cienko będą zapraszać do programów, jako ofiarę reżimu pisowskiego. Pierwszy będzie Lis, drugi Żakowski.
 • @Husky 20:29:37
  Ja wiem, że wobec żenady jaką wykazało się BOR po "dojnej zmianie" wszystkie siły PiS, wszystkie trolle PiS w akcji.
  BOR nie wie co to kolumna, to, że odstęp między samochodami był zbyt duży wskazuje jaką drogę musiał pokonać Seicento, by stanąć na drodze limuzynie premier. Samochód osłonowy zamiast osłaniać pojazd z osobą główną gnał ile wlezie. Samochód z osobą główną nie nadążał, no bo prowadził go niedzielny kierowca. Bo jeśli uderzając w leciutki samochodzik, 700 kg wagi kilkutonowa limuzyna leci w drzewo, jeśli kierowca mając drogę 20 m nie potrafi wrócić na ulicę, albo z drugiej strony ominąć drzewo to jest to niedzielny kierowca, bez względu na to ile trzęsący gaciami kolesie z BOR mu wystawią, to jest niedzielny kierowca.
  W ok. 30 minut pokonali 50 km/h, średnia po drodze wiodącej przez wioski i miasteczka 100 km/h w warunkach zimowych oznacza, że ludziom tym nie tylko umiejętności ale i odrobiny rozumu brak.

  Pogódź się z faktem, PiS to PiS to ludzie, co nie są w stanie zrozumieć jakimi są miernotami. Potrafią otaczać się tylko ludźmi głupszymi od siebie. Stąd na poziomie kierowcy premier mamy "niedzielnego kierowcę", nikt wyżej się nie utrzyma.
  PiS śmiał się z pancernej brzozy, dziś mamy pancerne seicento, w seicento odpadł zderzak, nadaje się do dalszej jazdy, samochód pancerny idzie do kasacji. To naprawdę zdolni ludzie.

  Nie powinniśmy się jednak śmiać, nie wypada śmiać się z ułomnych. A pani premier życzymy powrotu do zdrowia i nie tylko o nogę tu chodzi.
 • @Zawisza Niebieski 21:15:40 PIS ma problem
  21-letni kierowca Fiata Seicento miał pecha i zderzył się akurat z kolumną rządową. Natychmiast władze i prorządowe media puściły w eter informację, że młodzieniec potwierdził, iż to z jego winy doszło do zderzenia. BOR-owcy pozwolili świadkom odjechać zanim spisała ich policja, więc trudno było cokolwiek zweryfikować.

  Okazało się, że 21-latek absolutnie nie przyznał się do winy, co zupełnie zmieniło postać rzeczy. Z racji tego, iż usłyszał zarzuty, koniecznie potrzebował pomocy prawnej. Swoje usługi zaoferował najlepszy z najlepszych, czyli mecenas Władysław Pociej, doskonale znany w środowisku prawniczym jako ekspert w dziedzinie wypadków komunikacyjnych. Naturalnie mecenas będzie bronił 21-latka za darmo. Nie było bowiem opcji, by ubogi kierowca zapłacił za usługi takiego specjalisty.

  Mecenas ma na koncie prawie 3 dekady praktyki. Prawo i Sprawiedliwość ma problem, ponieważ łatwo nie będzie pokonać takiego specjalisty.

  http://pikio.pl/pis-ma-problem-21-latka-obroni-za-darmo-najlepszy-z-najlepszych-foto/
 • wypadek
  Panowie
  Jeśli ktoś zna nazwy ulic, skrzyżowanie na którym doszło do wypadku, to posługując się Google maps, zobaczmy w jakiej odległości za skrzyżowaniem jest drzewo na którym zatrzymała się limuzyna, ile jest miejsca po jego stronie lewej, chodnik czy ścieżka rowerowa, jaki odstęp od ogrodzenia posesji, słupek metalowy i siatka druciana.
  Na tej podstawie można by z grubsza wywnioskować, czy kierowca miał szansę wrócić na jezdnie, czy jeśli nie, czy mógł dalej zjechać na lewo i ominąć drzewo, a w przypadku gdyby na ulicy, ścieżce rowerowej, była inna osoba, czy nie mógł po prostu pojechać po posesji niszcząc jeden czy dwa słupki i trochę siatki.
  Kierowca z piętnastoletnim stażem za kółkiem to już nie koniecznie facet z refleksem do szybkiej jazdy.
  Moim zdaniem szkolenia BOR na nic się zdadzą tak długo, jak długo limuzyny rządowe nie zaczną jeździć z rozsądną prędkością nawet gdyby to w niektórych miejscach oznaczało 40 km na godzinę.
  A to zależy nie tyle od kierowców co od dysponetów- pasażerów
 • @roux 21:29:52
  Młody chłopak, początkujący kierowca w starciu z całym oddziałem BOR nie ma najmniejszych szans. Przesłuchano 22 osoby, z czego 11 borowików. Do tego całą fala kłamstwa PiS, przyznał się do winy, przyznał, że głośno słuchał muzyki, Dziś rano odpowiedzialny za skandaliczną listę pasażerów do Smoleńska Sasin krzyczał, że winny jest kierowca fiata.
  Dlatego potrzeba wsparcia dobrego prawnika. A dobry prawnik powoduje, że PiS ma mokro w pantalonach, sprawy pod dywan, jak w przypadku Macierewicza zamieść się nie da. Bo mamy ewidentny przykład do czego prowadzi "dojna zmiana", bo na wielu poziomach degrengoladę kolesiów i rodzinek PiS tak jaskrawo nie widać. 3 wypadki z najwyższymi urzędnikami w pół roku? To chyba rekord do wpisania do księgi Guinnessa.
  Kompetencje Błaszczaka widać było już wtedy, gdy był "złotymi ustami prezesa" To zwykły PiSiewicz o kompetencjach "misia kakałko".
  Patrząc z punktu widzenia Polski, to może być szczęśliwy traf. Na razie nikogo nie zabili, ale czy są w stanie umysłowym wyciągnąć z tego wnioski. Boję się, że nie.

  Jako ciekawostkę PiS należy wspomnieć kolejną kompromitację. Dziś dowiedzieliśmy się, że wykład Macierewicza na prywatnej uczelni, za który pobierano pieniądze był uroczystością państwową. Również prywatka w prywatnej gazecie była uroczystością państwową. Czy jest granica głupoty, której PiS nie jest w stanie przekroczyć?
 • @Nibiru 22:16:13
  Tylko przy niewygodnym wypadku je jak zwykle gubią . Żyjemy w Matrixie .Procedury istnieją ,aby je omijać , a obecne niedojdy i tak tego nie zrozumieją .Pozdrawiam.
 • @Zawisza Niebieski 21:15:40
  Ty, rycerz a może byś coś napisał o 8-miu latach rozwalania Polski przez twojego idola, ryżego matoła??? Jak pijani borowcy powodowali wypadki, wozili pizzę dla Radka . itd. Jak widać i słychać, hejterzy nagrzani w akcji!!!
 • @zibi 22:27:09
  Widać taka norma była jest i będzie . Debil na górze i debil na dole . Nichil novi .Ave.
 • wypadek.
  Tu się PiS niewątpliwie kompromituje, ale mimo wszystko kierowcy fiata proponuję by odwiedził panią premier w szpitalu i po prostu po ludzku porozmawiał.
  A do winy nie powinien się ani przyznawać, ani poczuwać.
  Właśnie, gdzie są filmy z kamery samochodowej limuzyny?
  Tajne, utajnione?
 • @Repsol 22:24:45
  Rzeczywiście, coś co wydawałoby się iż w sposób zupełnie bezstronny wyjaśni, co się zdarzyło nagle ginie. Za seicento stały inne samochody, to byli świadkowie i nagle pozwolono im odjechać bez spisania danych. W mojej ocenie na podstawie zdjęć samochód premier nie miał sygnalizacji ani świetlnej ani dźwiękowej. Nie ma obowiązku, bo musi to mieć pierwszy i ostatni samochód kolumny.
  Ale droga którą pokonał Seicento wskazuje, że drugi samochód kolumny jechał w zbyt dużej odległości od pierwszego, by uznać to za kolumnę. Absolutnie kłamią w sprawie prędkości, jeśli 50 km pokonali w 30 min, to z jaką prędkością poruszali się przez miejscowości, jeśli mieli średnią 100 km/h? To, że kierowca limuzyny mając ponad 20 m na ominięcie drzewa z jednej lub drugiej strony uderza prosto w drzewo i to mając "50 km" na liczniku pomniejszoną o oddziaływanie w momencie uderzenia w seicento i hamowanie. Zgodnie z tabelą, przy 50 km/h droga hamowania od momentu wciśnięcia pedału hamulca wynosi 13-15 m. Więc co najwyżej samochód Szydło powinien puknąć zderzakiem to drzewo, a stopień zniszczenia jest znaczny.
  Po prostu kłamią, jak to w PiS. Dlatego młodemu człowiekowi potrzebny jest dobry prawnik, z pewnością nie jest bez winy ale 21 lat czyli max prawo jazdy mógł mieć 3 lata, to początkujący kierowca, miał pecha, bo trafił na kierowcę o umiejętnościach zbliżonych do niego. Tylko dlaczego kierowca o takich umiejętnościach wiózł premier? "Dojna zmiana" wiele wyjaśnia.
 • @Zawisza Niebieski 21:15:40
  //Pogódź się z faktem, PiS to PiS to ludzie, co nie są w stanie zrozumieć jakimi są miernotami.//

  Oczywiście
  i dlatego na te miernoty głosowało blisko 6 mln uprawnionych do głosowania
  co za durny naród !!!!
  A w następnych jak zagłosuje 7 mln to trauma jaka ewentualnie cię dotknie trzymać cię będzie kolejne 4 lata
  Masz to jak w banku 8-)))))
 • @zibi 22:27:09
  Jak to nagle 99.99% Polaków zna się na przepisach ruchu drogowego
  Szok
  same eksperty i inspektory .....

  Clouseau

  pzdr
 • @Nibiru 22:16:13
  Podobno kierowca pokłócił się z szefem BOR przed jazdą. A pijana Pani Premier wymachiwała pistoletem przed nosem kierowcy.
 • @zibi 22:27:09
  Z kto powiedział, że jakiś nieznany światu "ryży matoł" jest moim idolem?
  Może byś tak odstawił "wina tuska" bo te słabym głowom nie służą.

  Masz przykład tych pijanych borowców? Może jakiś link?

  Wyraźnie masz sklerozę charakterystyczną dla zwolenników pewnej opcji co z kłamstwa sobie metodę uprawiania polityki uczyniła. Prezes, jego buldog i prawie 50 innych ma wyroki sądowe za kłamstwa.

  Hamburgery policja wiozła panie Elżbiecie Rafalskiej z PIS
  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/196333,minister-wyslal-policjantow-po-hamburgery.html
  Degrengoladę w PiS amatorzy "win tuska" zawsze przypisują PO. To takie zgubne działanie tego napoju.
 • @Husky 22:46:45
  Dobrze że nikt nie mówił " zmieścisz się " Psia jego mać. Pozdrawiam.
 • @Zawisza Niebieski 22:48:07
  //Masz przykład tych pijanych borowców? Może jakiś link? //

  Łatwo się zapomina co ?
  Na tak to były "Nasze czasy"

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Pijani-funkcjonariusze-BOR-rozwalili-o-drzewo-sluzbowa-limuzyne,wid,14578340,wiadomosc.html?ticaid=1189ef&_ticrsn=3

  Dwaj funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu weszli w konflikt z prawem. Pijani BOR-owcy mieli wypadek w okolicach Budy Ruskiej na Suwalszczyźnie, gdzie swoją prywatną posiadłość ma prezydent Bronisław Komorowski.

  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/29156/pap_limuzyna_bor_komorowski_600.jpeg
 • @Repsol 22:54:23
  Pozdrawiam
 • @Zawisza Niebieski 22:37:46
  BORowiec za kołnierz nie wylewa

  To z 2012 r
  http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/borowiec-za-kolnierz-nie-wylewa,6045549238
 • @Husky 22:39:32
  Ty też jak Zibi "winami Tuska" się przytrułeś? Nie bądź jasnowidzem, ilu zagłosuje tylu zagłosuje, zobaczymy.

  Na razie wiemy, że rząd PO-PSL rządził Polską przez 8 lat. Rząd PiS do tej pory tylko 2 po czym Kaczyński oddał władzę i 8 lat latał i płakał, że mu wybory fałszują. Mamy 96 ofiar katastrofy pod Smoleńskiem, dowodów zamachu nadal brak. Teraz mamy raptem rok i kompromitację za kompromitacją.

  A ci co głosowali, to głosowali na Dudę i Szydło wierząc, że to oni będą rządzić a okazało się, że tych ludzi oszukano. Duda zamiast prezydentem jest tylko "kaczym piórem" podpisuje wszystko co mu każą. Szydło co w czasie gdy rząd ustalano została wysłana na urlop, by nie przeszkadzała. Jedynym jej zadaniem było nauczyć się nazwiska ministrów.

  W banku to mam "dojną zmianę" której wynikiem są skasowane 4 limuzyny i Macierewicza, miłośnika dwóch niedoświadczonych, młodych chłopców. Mam również targowicę, co sprowadziła na nasze ziemie obce wojska, wojska co ponoszą dotkliwe straty, jadąc do koszar. Czyżby była to parafraza naszego BOR po "dojnej zmianie".
 • @Husky 22:55:49
  BOR dostarcza ministrowi pizzę do pałacu

  http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/1B9ktkpTURBXy80NGVjNjAwODgxMTFhYWM5ZTAxNmQwODdmZjZiODg4MS5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCww
 • @Zawisza Niebieski 23:03:19
  //A ci co głosowali, to głosowali na Dudę i Szydło wierząc, że to oni będą rządzić a okazało się, że tych ludzi oszukano. //
  Prosze
  Pisz za siebie
 • @Husky 23:03:39
  Pieprzenie o Szopenie . Ave.
 • @Zawisza Niebieski 21:48:30
  Widać, że to niedoświadczony kierowca, doświadczony by takim nie ustąpił, tak jak mój kolega Jacek miesiąc temu. Wiem, bo tam byłem ☺
 • @Husky 22:55:49
  Dobrze, masz pijanych BORowców. Tylko czy oni wieźli któregoś z VIP?
  Czy są nadal w BOR?
  Pamiętasz o pijanych posłach, co wózki golfowe porozwalali, pamiętasz panią Kruk, "coś tam coś tam". Pamiętasz pijanego Adasia?
  Czy ktoś powiedział, że ludzie są idealni?
  Dziś mówimy o 4 rozwalonych limuzynach i o bezpieczeństwie naszych VIP.
  A tak przypadkiem, jak już mówimy o bezpieczeństwie VIP, czy pamiętasz, że jak Kaczyński był w Jastarni, to pod bramą ośrodka warowała R-ka z pobliskiego szpitala z załogą gotową do akcji?
  http://www.rp.pl/artykul/125187-Kaminski--za-karetke-w-Juracie-powinno-zaplacic-MSWiA-.html#ap-2
 • @Zawisza Niebieski 23:14:51
  No dobra skończmy na dziś i poczekajmy na następny "wypadek "(sic)
  Wtedy to już....
  tylko nowe wybory
  No dobra
  Dobranoc
 • @Nibiru 23:19:13
  // każdy taki przypadek to błogosławieństwo dla rządzących i ścierwomediów aby mieć co młócić i odwrócić uwagę od spraw istotnych. Amen//

  Dokładnie tak jest

  ps.
  i dla anty-Pisowskich hejterow też
  pzdr.
 • @Zawisza Niebieski 23:14:51
  Nieszczęśliwy, zrozpaczony i przestraszony
  Uśmiechnij się.
  Te dwadzieścia lat rządów PiS przelecą jak z bicza strzelił.
  Dasz radę!
 • @Husky 00:12:55
  Może i przelecą. Najpewniej by tak było bez Macierewicza, Waszczykowskiego i następnego kłamczucha Błaszczaka.
 • @Husky 00:12:55
  Wielokrotnie ci pisałem, że nie jestem jak Kaczyński, czy też trolle PIS, co po każdych przegranych wyborach ośmieszali się płacząc, "sfałszowano nam wybory", a Polska się śmiała mówiąc, że jedyne nie sfałszowane to te, w których wygrywa PIS. Jeśli taka będzie wola wyborców to PIS będzie rządził tyle lat na ile dostaną mandat od wyborców. Mam nadzieję, że kolejny raz Polacy nie dadzą się nabrać na schowanie Kaczyńskiego, Macierewicza i innych "orłów". Rządy PIS to jednoosobowe rządy Kaczyńskiego. Ale jak kolejne wybory wygra PIS, to mam nadzieję, że wracasz do Polski, by żyć pod światłymi rządami tej partii i razem z nami swymi podatkami opłacać ich pomysły, kupować nowe limuzyny w miejsce seryjnie rozwalanych. Ciekawe, czy te 3 rozwalone, to wyklepią, tak jak robi to większość Polaków, czy kupią nowe?
 • @Oświat 22:33:53
  //A do winy nie powinien się ani przyznawać, ani poczuwać.//................tu masz pełną rację bo ma od kogo czerpać wzorce, i tu skuteczne bo sam Bolek jest tu klasycznym przykładem "pójścia w zaparte" , chyba ci dwaj wyjątkowo wrażliwi na ludzką nieszczęść posłowie PO i N . mu tak doradzili bo jest przecież wykluczona wina kogokolwiek innego spoza ludzi aktualnego obozu władzy
 • @puuuq 10:36:57
  Błaszczak i BOR działają na typowy dla PiS-u sposób, "nieudacznika" wszyscy go atakują, a on biedny musi się bronić. Płacze, na hejt, który dotyka panią premier i lemingi w to wierzą.

  Dziś wiemy wiele i oczywiście, że chłopak skręcając nie sprawdził czy coś nie nadjeżdża, wierząc że na skrzyżowaniu przez podwójna ciągłą nikt nie będzie wyprzedzał. Z monitoringu w warsztacie wiemy, że między pierwszym pojazdem a drugim była dość duża luka, chłopak mógł uznać, że minął go jeden samochód na sygnale i dalej droga jest wolna. Mimo, że nie ma ustalonej odległości dla takich samochodów, Zjeżdżając do krawężnika, by przepuścić pierwszy samochód mógł być zasłonięty przez samochody stojące za nim. Kierujący pojazdem uprzywilejowanym może złamać zasady ruchu robiąc to z największą ostrożnością, tu nie zostało to zachowane.
  Na podstawie zeznań borowików ustalono, że chłopak nie włączył kierunkowskazu, żeby nie było innych świadków puszczono tych, co stali za rozbitym samochodem premier. BOR jechał z prędkością 50 km/h pokonując 50 km w 30 min. PiS-matematyka.

  Mamy do czynienia ze zmasowanym kłamstwem popieranym zmasowanym hejtem przeciw chłopakowi, dlatego dobrze, że polski prawnik pro bono broni Polaka, niestety takie czasy nastały.

  Dziś WP informuje o kolejnym kandydacie na zaatakowanego przez seicento, "jeżdżącym 50 km/h", Kuchcińskim. który raz w tygodniu pokonuje trasę Warszawa - Przemyśl 400 km w 5 godzin.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1038663,title,WP-ujawnia-nieprawidlowosci-w-ochronie-Kuchcinskiego-Nocne-wyjazdy-moga-skonczyc-sie-tragicznie,wid,18701690,wiadomosc.html
  Znów hejt przeciw marszałkowi, prawda?
 • @Zawisza Niebieski 14:45:46
  // chłopak skręcając nie sprawdził czy coś nie nadjeżdża, wierząc że na skrzyżowaniu przez podwójna ciągłą nikt nie będzie wyprzedzał //...........czyli jest winny czy nie jest ? bo jeśli czegoś nie sprawdził a tylko uwierzył ,że jakoś to będzie , to wychodzi na to ,że jednak zawinił i do tego się przyznał , ale taki Budka czując okazję do "wystawienia armat" w pełni ja wykorzystał ,mącąc młodzianowi w głowie , ..//"jeżdżącym 50 km/h", Kuchcińskim. który raz w tygodniu pokonuje trasę Warszawa - Przemyśl 400 km w 5 godzin.//............gdyby latał samolotem , to byś tu wyliczał jakie to straty wszyscy ponosimy , gdyby potrzebował 10 godzin , to byś sobie kpił ,że ci "borowcy" to jakieś gapy albo sam marszałek nie lubi szybkiej jazdy , zresztą służba w BOR to nie jest jakaś "sielanka " a ten kto chce tam pracować musi wiedzieć ,że obowiązuje go rygor wojskowy , te wiadomości spod tego linka , to jakaś dziecinada bo jeśli ktoś się męczy całodniowym siedzeniem a pod koniec zmiany ma wreszcie gdzieś pojechać , to co w tym jest niezwykłego ? tym bardziej ,że nawet jechać nie musi bo może to wykonać zmiennik czyli ci zmęczeni tym siedzeniem mogą sobie dalej już w domach siedzieć a nawet leżeć , a to ,że jednak decydują się jechać , po tym siedzeniu , ma związek chyba z "kasą " , więc niech się ci ludzie nie kompromitują takimi wywiadami bo tylko wstyd przynoszą własnej formacji , a jak się nie podoba , to poszukać sobie robotę gdzie wymagany jest większy wysiłek od siedzenia
 • @@@!
  To może coś o tym dziwnym braku akumulatora w aucie Wójcikowskiego, żyjącym Wójcikowskim po uderzeniu w barierki i przyświecającym sobie latarką coś napiszecie?...to ciekawsze niż zwykła kolizja drogowa kolumny pani premier....Coraz więcej wątpliwości ws. śmierci Rafała Wójcikowskiego. W eksperymencie procesowym wezmą udział prokuratorzy, policjanci i biegły z zakresu ruchu drogowego....Choć od śmierci posła ruchu Kukiz‘15 Rafała Wójcikowskiego mija miesiąc, wokół jego śmiertelnego wypadku na trasie S8 narasta coraz więcej wątpliwości. Byłem na miejscu o 6.52. Zaniepokoiło mnie, że na miejscu nie było żadnych służb mówi „Rzeczpospolitej” Marek Kamola, właściciel firmy budowlanej, do którego należał ford transit uczestniczący w kolizji. Według relacji świadków Wójcikowski miał po uderzeniu w barierki wysiąść ze swojego samochodu i oglądać uszkodzenia pojazdu. Ciekawe, że w jego samochodzie nie było akumulatora. Stał prosto, jakby go ktoś postawił, 20 metrów przy barierkach mówi Kamola. Na tym nie koniec niejasności. Jako przyczynę wypadku wskazywano poślizg, ale jak twierdzi łódzka GDDKiA, tego dnia warunki były dobre, a droga sucha. Prokuratura Okręgowa w Łodzi planuje przeprowadzenie eksperymentu procesowego, w związku z którym zostanie zamknięty fragment drogi S8 w kierunku Warszawy. Oprócz śledczych, wezmą w nim udział policja i biegły z zakresu ruchu drogowego. Ps..Wypadek był śmiertelny. Tak podali,ale dlaczego nie podali, że śmierć nastąpiła z zupełnie innego powodu? Uderzył w barierę i zabił się nie wchodzi w rachubę, bo jak mógłby po tym oglądać zniszczenia?
  A co przy samochodzie ze zwłokami robił karateka z Opolskiego, gość sejmowy KUKIZÓW, który dzwonił z wieścią o wypadku pierwej w eter? Podobnie jak wątpliwości z 15-25 mld.[różne dane] wyprowadzonymi z KGHM za rządu Tuska na zakup deficytowych kopalń w Kanadzie i Chile. Podobno p.Wójcikowski o tą kasę pytał!? Jako jeden z nielicznych fachowców ekonomicznych w Sejmie zainteresował się dziwnymi transakcjami giełdowymi bodajże KGHM. Kto go "usunął", tego interes.Ruska szkoła to zdaje się nieźle działa w SŁUŻBACH skoro przekrętów KGHM nie ujawnia. Wot służby mierne ale wierne jak to eskimosy. Stara esbecka metoda esbecka to wypadek. Zabili jednego z NAJLEPSZYCH posłów tego Sejmu, który się socjalistom nie kłaniał... https://www.youtube.com/watch?v=lbvo8OBQX7o http://www.gazetawarszawska.com/zamach/5245-wypadek-posla-wojcikowskiego-zamach-wstepna-ocena-warunkow-technicznych
 • @kula Lis 66 10:28:42
  Po analizie powyższego artykułu stwierdzam, że świadkowie, którzy to podają nie są wiarygodni, bo nie ma pewności co do rozpoznania!
  Świadek, który wyciągał rannego Wojcikowskiego z samochodu, zapytany 24 godziny po przesłuchaniu na policji o to, czy pasy były zapięte, nie potrafił odpowiedzieć. Był zaskoczony tym pytaniem! A to świadczy również o policji, bo ona o to nie pytała. Takie info jak powyżej ma odwrócić uwagę - przypuszczalnie - od tego, ze Wojcikowski został wrzucony do samochodu już wstępnie rozbitego (ale nie od kolizji z barierkami) możliwe, że już był martwy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930