Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
112 postów 67 komentarzy

Jarosław Kaczyński za komputerem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

KOD lub właściwie cała opozycja zdopingowała Prezesa do zorganizowania czatu w identycznym czasie jak odbywające się uliczne demonstracje. Metoda rodem z komunistycznego PRLu.

 

 

 

 

 

 

Prezes PiSu w towarzystwie komputera oraz pomocnika nazywanego w czasach odległych maszynistką oraz TRANSMISJA tego epokowego wydarzenia przez NARODOWĄ telewizję przyćmiło oczywiście coś tak banalnego jak ileś tam dziesiątków tysięcy ludzi na ulicach polskich miast protestujących przeciwko, ogólnie rzecz biorąc, rządom PiSu. Ostatni publiczny kontakt posła Kaczyńskiego z pecetem datuje się z czasów tzw.” blogowania” na salonie24, czyli około 4 lat temu, ale jak widać umiejętność posługiwania się tym aparatem nie bardzo się zmieniła. Maszynistka jest niezbędna jak również zespół moderatorów selekcjonujących pytania.

 

KOD lub właściwie cała opozycja zdopingowała Prezesa do zorganizowania czatu w identycznym czasie jak odbywające się uliczne demonstracje. Metoda rodem z komunistycznego PRLu, kiedy popularnym działaniem ówczesnej WŁADZY było pokazywanie w TV, w czasie kościelnych świąt, atrakcyjnych filmów, wydarzeń lub programów dla dzieci. Mało kto już pamięta tamtejsze Gomułkowskie czasy, ale Prezes ma dobrą pamięć i niejaki podziw dla PZPRowskiej władzy sterującej Narodem za pomocą państwowej telewizji. Inny czas, inne pokolenie, ale metoda taka sama albo bardzo zbliżona.

KOD i opozycja zmusiły Jarosława Kaczyńskiego do czatowej kontrakcji a już tylko to pokazuje, iż PiS trochę niedocenił antyrządowe protesty. Ili tych demonstrantów było liczą już najtęższe rządowe i partyjne głowy a usłużni blogerzy proponują nawet PARAGRAFY (link) za podawanie, według nich, zawyżonych liczb. Bo to przecież SABOTAŻ i ANTYPAŃSTWOWE DZIAŁANIE a za to należy się kodeks karny. Ufff, a człowiek myślał, że komunistyczne myślenie odeszło już trochę w niebyt. No cóż, na pewno Zbigniew Ziobro podejmie odpowiednie działania, aby niedopuszczalne różnice szacowanych ilości demonstrujących przeciwko WŁADZY zostały zlikwidowane.

PiS i Jarosław Kaczyński zaczynają mieć nieuświadomiony kłopot. Można się wyśmiewać, negować, oskarżać, nazywać zdrajcami i zohydzać, ale to już nie tylko KOD, ale i cała parlamentarna opozycja protestuje a kolejne marsze, z których każdy według zwolenników PiSu jest już ostatnim, nie tylko nie zmniejszają się, ale na pewno rosną. Opozycja jest podzielona, to na pewno, ale nie przeszkadza to jej zebrać ludzi, dowieźć chętnych autobusami, organizacyjnie poradzić sobie z trudnym wyzwaniem i pokazać jak „obywatele drugiego sortu” potrafią korzystać z demokratycznych praw wyrażania swoich poglądów. W ubiegłych latach robiło to PIS, jako jedyna partia opozycyjna, dziś CAŁA OPOZYCJA wychodzi na ulice.

Opozycja jest jeszcze niecałkowicie zorganizowana, brak jej wyraźnego, charyzmatycznego lidera, liże rany po wyborczej porażce, ale nie jest w rozsypce jak liczył Jarosław Kaczyński. Niezbyt to dobra perspektywa dla rządzącej partii, jeżeli już w tej chwili, w pierwszym roku rządzenia okazuje się, że uliczne protesty odbywają się na taką skalę. Oczywiście większość parlamentarna jest i będzie nienaruszona, ale przecież nie bez powodu Prezes I Prezydent próbują „przykryć” sobotnie uliczne wystąpienia. Pan Prezydent zresztą UMYWA RĘCE i pogodnie stwierdza, iż rozwiązanie konfliktu wokół TK to nie jego czy pani Premier sprawa! Sejm czyli Jarosław Kaczyński nawarzył sobie i Polsce piwa to niech się teraz sam martwi. Prezydent ma prawdopodobnie ważniejsze sprawy na głowie

 

 

KOMENTARZE

 • KOD
  No i co ten KOD udowodnił, że demokracja jest zagrożona?
  Niedługo będą wakacje, plażowanie, grillowanie, pokażą się inne tematy.
  Przegrani zostaną zapominani a Kaczyński zrobi swoje, powoli cierpliwie i bez nerwów.
  Bo jest w tym dobry.
  Wykończył Samoobronę, załatwił LPR teraz zrobi to samo z Nowoczesną i z PO dla której Polska to …uj dupa i kamieni kupa.
  Już po was, do koryta nie wrócicie.
 • @Oświat
  No tak tylko klaskaj POpapranym i kodoPOdobnym . Trzymaj wierszyk . Idą świnie po ulicy, każda świnia głośno kwiczy. Czemu kwiczysz ktoś zapyta?. Odebrali nam koryta . Pozdrawiam. :)))
 • @Oświat 18:35:12
  "Wykończył Samoobronę, załatwił LPR teraz zrobi to samo z Nowoczesną i z PO...."

  Na pewno. Tylko najpierw musi ich wziąść do swojego rządu :)
 • Śmierdzi KOD-m z tego blogu
  Nie ma za grosz bezstronnej oceny tylko oszczercze insynuacje.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930