Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
112 postów 67 komentarzy

Prezydent „I love you baby”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czterdziestodwuletni mężczyzna głęboko nocną porą wymieniający się żarcikami z infantylnymi nastolatkami? Głowa Państwa włączająca do kręgu swoich sieciowych znajomych osoby z nickami: „Dzika Foczka”, „Ruchadło Leśne” i „Fiutek Majkula”?

 

 

Pan Prezydent się nudzi. Albo właśnie odwrotnie i wyżywa się w swoim hobby, czyli ćwierkaniu. Nocną porą, jako że wtedy nastolatkowie są najbardziej aktywni i dziesiątkami tysięcy zajmują się problemami Justina Biebera, Seleny Gomez czy innych gwiazd Twitter’owej stratosfery. Hash #AndrzejDudaYouAreOurBae skupiający małoletnich fanów pana Prezydenta stał się hitem pozwalającym na poćwierkanie sobie z Głową Państwa. Stało się jednak nieszczęście i pan Prezydent RP zrobił sobie nietypowe zdjęcie, prawdopodobnie kciuka, i wysłał do jednej ze swoich fanek, wpuszczając je tym samym w odmęty internetowej dżungli. Zdjęcie niestety niewyraźne i w tym cały ambaras, gdyż dało to pole do niewybrednych żartów.
@AndrzejDuda Panie Prezydencie proszę jednoznacznie określić , który Pana #palec widać na tym zdjęciu. Powstał w necie spór na ten temat.Thx
@AndrzejDuda a to na pierwszym planie, to palec, czy gołe kolano? A może jeszcze coś innego? :)
@AndrzejDuda  Ale żeby tak z palcem w kadr? Ma parcie na szkło :)
@AndrzejDuda jestescie zjebane kurwa niektore to takie idiotki tutaj piszecie jak do kolegi a to jest wasz chyba prezydent kurwa
@AndrzejDuda  to jest penis czy palec?

Pan Prezydent RP walczący o swoją popularność w gronie przyszłych wyborców chce się uniezależnić od PiSowskiego elektoratu? Czterdziestodwuletni mężczyzna głęboko nocną porą wymieniający się żarcikami z infantylnymi nastolatkami? Głowa Państwa włączająca do kręgu swoich sieciowych znajomych osoby z nickami: „Dzika Foczka”, „Ruchadło Leśne” i „Fiutek Majkula”? Zwierzchnik Polskich Sił Zbrojnych relaksujący się po dyplomatycznych spotkaniach i przyjmowaniu żołnierskich defilad?


Nie wiadomo, jakie naprawdę motywy kierują Andrzejem Dudą. Należy jednak podejrzewać, iż nie zmusza się do nocnych „pogaduszek” i muszą mu sprawiać jakąś przyjemność. Pan Prezydent Lech Kaczyński urządzał spotkania przy lampce wina z czołowymi polskimi intelektualistami i „wyżywał się” w dysputach, dyskusjach i filozoficznych rozważaniach. Obecny Prezydent idzie z duchem czasu i ćwierka sobie z przyklejonymi do komputerowych ekranów niedorosłymi przedstawicielami konsumpcyjnego pokolenia wymieniającymi się kilkuwyrazowymi przemyśleniami o dzisiejszym świecie.

 

KOMENTARZE

 • :))
  ...powinien założyć bloga na neonie...
 • @trybeus 12:33:32
  nie odważy się ;-))))
  pzdr
 • Oj tam, oj tam, Jędrula zbliża się do niebezpiecznego dla Was wieku,
  nieuchronnie idzie ku pełnoletniości jak mawiał Kargul -czyli
  50 -tki/ponoć najlepiej do dwóch/!!
  Niech se chłop poćwierka ,o ile Pani A. Kornhauser z wałkiem nie czeka za drzwiami!!
  Ważne, ze cygar nie pali!!!
  Ogólnie uśmiałam się, 5*, poprawił mi Pan humor!!
 • duduś zmierza...
  Do wyczerpania kredytu zaufania, który dostał.
  Chanukowe świece, dziwne znajomości...

  Naród podliczy...
 • @trojanka 12:53:27
  50 lat to chyba ten okres, kiedy głowa siwieje dupa szaleje:))czy jakoś tak to szło:))


  a może to nie palec na zdjęciu, tylko prawy pośladek pani K.:))))pozdr
 • @laurentp 13:03:47
  No właśnie,jest wiele ważnych spraw ,które zależą od poparcia przez prezydenta i które należy obserwować i oceniać, co podpisuje i co jego poparcie przyniesie narodowi,czy nawet pojedynczym Kowalskim.
  trzeba słuchać uważnie,co mówi na spotkaniach w USA, Izraelu czy na Ukrainie.
  Chociaż wiele z tego do nas nie dotrze.
  Dlatego, szukamy po zagranicznej prasie i portalach, ludzie wiedza więcej.
  Tę akcję z mlamlania po Twitterach, akurat bym potraktowała jako próbę zjednania młodego elektoratu i bycia "swoim" chłopem dla młodzieży, która pójdzie do następnych wyborów. Po prostu zaczął już kampanię wyborczą w smieszny sposób.
  Jak się naładuje w Toruniu, to odreagowuje nadmiar świętości paplając z dziewicami z twittera.
 • @trybeus 13:19:16
  eeee no nie, ona był ponoć wściekła, jak ukazały się "przytulane" zdjęcia z Martusią :))))skasowałby te "nocne Polaków rozmowy" po przeczytaniu samego nicka ......."Ruchadła leśnego".
  Ruchadło jeszcze rozumiem , ale leśne????igliwie tak kłuje w....ma dziewucha fantazję.....
 • No ładne zdjęcie to to.....
  https://pbs.twimg.com/media/ChlhIVVW0AEYaFq.jpg

  Witamy gen. C. Scaparrottiego na pokładzie!

  Iridon_®Muraszcz ‏@Muraszcz · 18.10.2015

  Prezyden @AndrzejDuda "Chcę, żeby Polacy odczuli poprawę jakości swojego życia" http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/wywiady/art,24,chce-zeby-polacy-odczuli-poprawe-jakosci-swojego-zycia.html …
  =================================
  No i co odczuli?????


  https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=8&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwib_6TI78fMAhWJ7xQKHdMMC28QFgg5MAc&url=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2Fandrzejduda%3Flang%3Dpl&usg=AFQjCNEADQOF9wxB6umUYWbV5g31pPNzHg&bvm=bv.121421273,d.d24
 • E tam...
  Co się czepiacie zdrowego chłopa?
  Źle że zdrowy?

  Akurat w tym przypadku rozumie Pana Prezydenta . Nasze dzieci rodzą się ze złocistymi włoskami i maja niebieskie oczka, a nasze kobiety Słowianki są najpiękniejsze w całej galaktyce i słyszałem że w Andromedzie też nie ma piękniejszych, ale tego nie potwierdzam.


  pozdr:)
 • @Zorion 17:58:03
  No właśnie, niech sobie popatrzy na śliczne Polki, tym bardziej że żonę ma żydówkę; kochankę pewnie też.
 • @trojanka 13:31:23
  Wi jak z tym igliwiem? Pomaga czy przeszkadza?
  Na wszelki wypadek proszę o radę.
 • @Casey 18:43:11
  Więc tak, na szkorbut zdecydowanie pomaga:
  Cytat:
  Herbatka z igieł sosnowych stosowana była od setek lat w leczeniu wielu dolegliwości na wielu kontynentach.

  "Tradycyjnie w Rosji, szczególnie na Syberii leczono zakażenia górnych dróg oddechowych, brak odporności, osłabienia i pito aby zachować jasność umysłu.

  Indianie Ameryki Północnej pili napary głównie po to by uniknąć szkorbutu. Igły sosny zawierają zwłaszcza w okresie zimowym bardzo duże ilości witaminy C. Taka herbatka dostarczy jej więcej niż szklanka soku pomarańczowego. 50 gram igliwia pokrywa dzienne zapotrzebowanie na witaminę C i jest praktycznie za darmo".
  =====
  Natomiast, jeśli chodzi o seks na łonie natury,konkretnie w lesie, to myślę,że interlokutorka pana prezydenta skądś ten nick wzięła /o ile to kobieta/,pewnie z doświadczenia lub z upodobania, więc trzeba by ją zapytać.
  O ile mężczyzna,co chyba jest też prawdopodobne to musi być krewny Robin Hooda.
  Myślę sobie, że może to być kłopotliwe :)))))raz że kłujące, poza tym leśniczy z flintą na obchodzie, na drzewie rozpraszający dzięcioł i szyszki spadają na głowę....:)))))
 • @trojanka 19:09:03
  ..ja myślę, że ta "interlokutorka" to stary ubecki cap na emeryturze, co to Z kodziarzami wychodzi czasem na ulicę :))
 • Na przykład co z tym zamierza zrobić Pan prezydent????
  https://youtu.be/vteeXsAqvYU
 • @trojanka 22:56:23
  3 miliony Żydów zamordowanych w Polsce”, „Nie zapomnimy!”, „Polska spłynęła krwią” – przed konsulatem RP w Nowym Jorku zorganizowano protest, którego uczestnicy, powołując się na Jana T. Grossa, oskarżali Polskę o współudział ,w Holokauście i próbę zanegowania tego „faktu” przez polskie władze.

  Przed konsulatem RP w Nowym Jorku zgromadzili się głównie uczniowie żydowskiej szkoły średniej Rambam Mesvita High School w Lawrence, w stanie Nowy Jork. Organizatorzy podkreślali, że są wśród nich „potomkowie ofiar Holokaustu”. Na tablicach trzymanych przez młodych ludzi widniały napisy: „3 miliony Żydów zamordowanych w Polsce”, „Nie zapomnimy!”. Protestujący wznosili okrzyki: „Polska spłynęła krwią”. Według różnych źródeł w proteście uczestniczyło 150-200 osób, głównie młodzieży.

  Podczas swoich wypowiedzi zebrani podkreślali, że mają prawo do wolności słowa i krytykowali władze Polski za próby „pisania historii na nowo”. Powołując się przede wszystkim na publikacje Jana Tomasza Grossa twierdzili, że Polska dąży do „zanegowania udziału Polaków w Shoah”.

  Rabin Zev Friedman, organizator protestu, w swym przemówieniu stwierdził, że to Polacy odpowiadają za istnienie i funkcjonowanie „polskich obozów śmierci”, ponieważ „Polacy się na to godzili”.

  „Jesteście odpowiedzialni za Holokaust, bo pozwoliliście, by na terenie waszego kraju powstało najwięcej obozów śmierci (...) Izraelscy politycy mówią, że antysemityzm wysysacie z mlekiem matki” – mówił Friedman.

  Podczas manifestacji rozdawano ulotki przygotowane przez Polsko-Żydowski Komitet Dialogu, które przedstawiały one polski punkt widzenia w tej sprawie - odmienny od poglądów i interpretacji Grossa. Przypominano w nich m.in. o rodzinie Ulmów, która zapłaciła życiem za pomaganie Żydom.

  Zygmunt Staszewski, współprzewodniczący Polsko-Żydowskiego Komitetu Dialogu i zastępca prezesa KPA - Long Island mówił PAP, że przed konsulatem zatrzymywali się też Żydzi w jarmułkach. Jeden z nich na wiadomość o temacie protestu stwierdził, że to Polacy byli podczas okupacji ofiarami i bronili Żydów. Jako przykład podał losy swojego przyjaciela, którego ukrywała polska rodzina.

  Polscy obserwatorzy czwartkowej demonstracji byli zaskoczeni poziomem niewiedzy uczniów na temat czasów, których dotyczył protest. Nie zdawali sobie sprawy m.in. z tego, że podczas II wojny światowej Polska nie istniała jako państwo.

  W materiale reportażowym Anny Arciszewskiej z Nowego Dziennika zamieszczonym w sieci można posłuchać wypowiedzi młodych Żydów, którzy bezkrytycznie i bez zastanowienia powtarzają tezy Grossa, powołując się na jego naukowy autorytet. Widać na nim także, że Friedman prezentuje książkę Grossa pt. „Sąsiedzi”.
  http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiF3reT7cjMAhUM6xQKHaa_A5YQqQIIIDAC&url=http%3A%2F%2Fwww.kresy.pl%2Fwydarzenia%2Cspoleczenstwo%3Fzobacz%2Fnowy-jork-protest-zydow-przed-konsulatem-rp-oskarzaja-polakow-o-wspoludzial-w-holocauscie-video&usg=AFQjCNHPjHw-2dZPpe2gVNCX8pI7i_U4iw

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930